ANASAYFA
2013 LYS YERLEŞTİRME SONUÇLARIMIZ
Üstün başarılarında katkım olduğunu düşündüğüm, öğrencilerimin sınav sonuçları aşağıdadır. Bilginize;
NO AD, SOYAD LİSE ÜNİVERSİTE BÖLÜM
1 NAZ HATİPOĞLU ALMAN LİSESİ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAK.
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
2 ULUÇ EMRE UTKU SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAK.
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
3 ÇAĞAN ÖZÇALIŞKAN ROBERT KOLEJ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAK.
KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
4 TUBA SİLAHTAR ÜSKÜDAR AMERİKAN LİSESİ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ FELSEFE
5 BERKİN SEÇME ÜSKÜDAR AMERİKAN LİSESİ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT
SOSYOLOJİ
6 CANSU PEKER ROBERT KOLEJ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK.
EKONOMİ
7 MEHMET KESERLİ GALATASARAY LİSESİ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SİYASAL BİLİMLER
8 MERT KARAKAŞLAR ST. JOSEPH LİSESİ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
GALATASARAY ÜNİ.
İŞLETME
HUKUK
9 KAAN HAMİLTON AÇI LİSESİ ODTÜ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
10 AYKUT KUZUCU AÇI LİSESİ ODTÜ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
11 EREN GÖL AREL KOLEJİ ODTÜ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNG.)
12 BELİZ KIRALİ KOÇ LİSESİ İTÜ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
13 ZEYNEP BİNGÖL TED İSTANBUL KOLEJİ İTÜ EKONOMİ
14 VERDA TOY ÜSKÜDAR AMERİKAN LİSESİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (%100)
15 DAĞLAR ÖZKAN AÇI LİSESİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (%100)
16 OSMAN SIRRI ÇELİK LYCEE FRANCAIS PİERRE LOTİ LİSESİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (%50)
17 ALP BİLGİNALP ST. JOSEPH LİSESİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ MONEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (%50)
18 SERRA BİRGEN ÜSKÜDAR AMERİKAN LİSESİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ (%50)
19 TAYGA GEDİK ÜSKÜDAR AMERİKAN LİSESİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKOMOMİ (%50)
20 BEGÜM TAŞÇIOĞLU ÜSKÜDAR AMERİKAN LİSESİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (%50)
21 BUSE SOYSAL AÇI LİSESİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ (%50)
22 ELİF AYKOLER ROBERT KOLEJ KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (%25)
23 BERKE ADALILAR DAME DE SİON KOÇ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (%25)
24 CANSU MÜSTECAPLIOĞLU KOÇ LİSESİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ KİMYA - BİYOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ (%25)
25 MELİS ÖZDEMİR DAME DE SİON KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (%25)
26 DAĞHAN ÖZTÜRK DAME DE SİON KOÇ ÜNİVERSİTESİ
GALATASARAY ÜNİ.
EKONOMİ (%25)
İKTİSAT
27 MERT ERLER İTÜ EKREM ELGİNKAN LİSESİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (%25)
28 MERT ORFA ÜSKÜDAR AMERİKAN LİSESİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (%25)
29 SEMİRAMİS KULAK ST. BENOİT LİSESİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (%25)
30 CENK HENDEN ÜSKÜDAR AMERİKAN LİSESİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (%25)
31 BURÇİN AMET DAME DE SİON KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
32 CANBERK EMRE İPEK ROBERT KOLEJ KOÇ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
33 ECE GÖNÜLAL ÜSKÜDAR AMERİKAN LİSESİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
34 ECEM EVİN DAME DE SİON KOÇ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
35 LARA ANIŞOĞLU İTÜ EKREM ELGİNKAN LİSESİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ
36 CAN BURAK GENÇOĞLU ST. JOSEPH LİSESİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ
37 DEMİR ALİ ÖZGÜR TED İSTANBUL KOLEJİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ
38 SELEN KORKMAZ ST. BENOİT LİSESİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ
39 ROMİNA MURATOĞLU DAME DE SİON GALATASARAY ÜNİ.
BİLGİ ÜNİ.
İKTİSAT
HUKUK
(%20)
40 TAYLAN ÇETİNDAMAR ALMAN LİSESİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ÇAPA TIP FAKÜLTESİ
41 EMEK EMRE ÖZEL ENKA LİSESİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
42 MELİSSA COŞAR AÇI LİSESİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
43 NAZLI DENİZ DEMİRCAN MEF LİSESİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
44 NALAN BÜYÜKYILMAZ AÇI LİSESİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
45 ASENA MODANLI ST. BENOİT LİSESİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
GALATASARAY ÜNİ.
İKTİSAT (İNG.)
İKTİSAT
46 ÖMER KAYA ŞİŞLİ TERAKKİ LİSESİ SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMI (%50)
47 SENAD SEVDİK AÇI LİSESİ SABANCI ÜNİVERSİTESİ SANAT VE SOSYAL BİLİMLER PROGRAMI (%25)
48 ECE KURAMA KOÇ LİSESİ SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMI
49 KAAN ÖZÇELİK AÇI LİSESİ SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMI
50 ULAŞ SARUHAN AÇI LİSESİ SABANCI ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİMLERİ  
51 MEHMET YİĞİT ÖZÇELİK ÜSKÜDAR FEN LİSESİ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ
52 EZGİ KARAKAYA KADIKÖY ANADOLU LİSESİ OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
53 TOLGA ÇETİNDAMAR ROBERT KOLEJ BEZM - İ ALEM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (%50)
54 DEYVİ HALFON AÇI LİSESİ BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (%100)
55 ERMAN ERMİHAN AÇI LİSESİ BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (%50)
56 BATUHAN YEĞEN ÖZEL EROL ALTACA LİSESİ BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (%25)
57 KEREM YÜCEL ACARKENT DOĞA KOLEJİ BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ (%20)
58 İDİL EKİNİL KOÇ LİSESİ BİLGİ ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ (%25)
59  DENİZ KEPENEK ST. JOSEPH LİSESİ BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ
HUKUK
İKTİSAT
60 ASLIHAN AYTEK İTALYAN LİSESİ BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK
61 BARTU HEMŞİNLİOĞLU ST. BENOİT LİSESİ BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK
62 SEMİH SADUK DAME DE SİON ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAK.
FİZYOLOJİ VE REHABİLİTASYON
63 LEVENT SOLİM  ROBERT KOLEJ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (%50)
64 IRMAK DUMAN ST. JOSEPH LİSESİ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
65 ZEKİYE DENİZ MERİÇTEN HİSAR OKULLARI YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
66 EFE KALAYLI BİLFEN LİSESİ ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER (%50)
67 SİNAN EMRE CENT OKULLARI ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (%50)
68 ÖZGE TAHAN ST. PULCHERİE LİSESİ KEMERBURGAZ ÜNİ. HUKUK (%25)
69 SEZGİ GÖKTEPE NURİ AKIN ANADOLU LİSESİ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
70 MERVE YILDIRIM KORKMAZ YİĞİT ANADOLU LİSESİ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
71 ECE YEREBASMAZ AÇI LİSESİ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
72 BANU DEREYURT IŞIK LİSESİ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT
PSİKOLOJİ
2013 LYS TÜRKİYE DERECESİ YAPAN ÖĞRENCİLERİMİZİN LİSTESİ EN KISA SÜREDE SİTEMİZE EKLENECEKTİR.